portal osiedli, dzielnic i miast

Wrocław - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Inwestycje » Forum » Kupno mieszkania
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Kupno mieszkania

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Eowemik 
   

Bywalec


Wiek: 32
Dołączył: Pon Wrz 05, 2016 14:20
Posty: 26
Skąd: Nowy Dwór

PostWysłany: Pon Paź 24, 2016 13:57    Temat postu: Re: Kupno mieszkania

Ja też mam własne mieszkanie, stare bo stare, w kamienicy, ale odziedziczone po dziadkach. Gdybym sam kupował, te pewnie bym się na takie nie zdecydował, ale darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda Smile. Teraz je sobie powoli remontuję, staram się przy tym oszczędzać, bo mieszkanie jest duże (80 m kw), a do tego podłoga nadaje się tylko do wymiany. Oprócz tego czeka mnie jeszcze gruntowne malowanie, a w perspektywie również remont łazienki – ale z tak dużym wydatkiem muszę niestety jeszcze poczekać przynajmniej kilka miesięcy. Parę stówek na ten cel uda mi się zaoszczędzić dzięki kuponowi z tej strony: https://oszczedzaj.kruk.eu/?utm_source=forum&utm_medium=post&utm_campaign=rabaty - dostałem -10% na asortyment e-marketu budowlanego Stukpuk.pl. Teraz czekam, aż przyjdą farby i wałki i zabieram się do pracy Smile
MichalWu 
   

Zaglądajacy


Wiek: 32
Dołączył: Pią Lut 26, 2016 23:44
Posty: 24
Skąd: Warszawa-praga

PostWysłany: Czw Paź 27, 2016 0:59    Temat postu: Re: Kupno mieszkania

Jeżeli szukacie nieruchomości we Wrocławiu, zobaczcie sobie stronę komorowice mieszkania,to uczciwy deweloper. Można z nim negocjować cenę, jest elastyczny co do zmian w projekcie mieszkania. Teraz realizują inwestycję na domy jednorodzinne objęte programem MDM usytuowane na obrzeżach Karwian.
Ronin11 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Czw Sie 15, 2013 12:06
Posty: 367
Skąd: Gdańsk-Centrum

PostWysłany: Pią Lis 04, 2016 9:20    Temat postu: Re: Kupno mieszkania

Jeśli jesteście na etapie szukania mieszkania, to chcę Wam polecić: https://www.domdevelopment.com.pl/mdm - bardzo ciekawa oferta, w której można znaleźć szeroki wybór w mieszkaniach. Do tego, co ważne, można uzyskać dofinansowanie z rządu - polecam się zapoznać.
Minoki2154 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Cze 10, 2016 14:11
Posty: 28
Skąd: Zamość

PostWysłany: Wto Gru 13, 2016 13:54    Temat postu: Re: Kupno mieszkania

Ja niedawno tutaj http://kochamczytac.pl/nowe-mieszkania-we-wroclawiu-top-5-nowe-inwestycje-deweloperow/ trafiłam na artykuł o nowych inwestycjach we Wrocławiu. Co myślicie o tym mieście jako o miejscu do życia?
Doloneja 
   

Nowy na forum


Dołączył: Wto Sty 10, 2017 22:15
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sty 10, 2017 22:17    Temat postu: Re: Kupno mieszkania

Mi się wydaje, że teraz najbardziej się opłaca na Krzykach mieszkanie zakupić. Jak tak patrzę chociażby na http://www.mojdom.com.pl/krzyki,23 to widać, że powstają naprawdę piękne miejsca do mieszkania we Wrocławiu!
koniesz 
   

Początkujacy


Wiek: 33
Dołączył: Wto Gru 06, 2016 14:54
Posty: 8
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 15:02    Temat postu: Re: Kupno mieszkania

To prawda, we Wrocławiu powstaje dużo nowych inwestycji, bardzo ładne nowe osiedla w strategicznych miejscach Wrocławia.
Na bieżąco śledzę poczynania wszystkich wrocławskich deweloperów, żeby orientować się co dzieje się na rynku.
Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem mieszkania bądź domu we Wrocławiu, to szczerze polecam www.nieruchomosci.com.pl bo mają naprawdę zawsze dużo ciekawych ofert z rynku pierwotnego.
hajmaciej 
   

Stały bywalec


Dołączył: Sob Sty 21, 2017 9:18
Posty: 67
Skąd: Wrocław Krzyki

PostWysłany: Pon Lut 06, 2017 15:24    Temat postu: Re: Kupno mieszkania

Zgadzam się, mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki to obecnie bardzo dobra lokalizacja i można kupić za atrakcyjne pieniądze. Osobiście to podoba mi się ta inwestycja http://www.longbridge.pl/young-house ale tam się tyle buduje, że można znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.
myszomis 
   

Nowy na forum


Wiek: 34
Dołączył: Śro Lis 23, 2016 14:55
Posty: 4
Skąd: WRO

PostWysłany: Śro Lut 08, 2017 14:10    Temat postu: Re: Kupno mieszkania

Według mnie bardzo fajną opcją jest zakup mieszkania pod wynajem (oczywiście zakładając, że sami mamy już gdzie mieszkać). Inwestowanie w nieruchomości to już od dłuższego czasu bardzo popularna i lubiana forma lokowania kapitału. Wszystko wskazuje na to, że rok 2017 też będzie sprzyjał, najprawdopodobniej ludzie w dalszym ciągu będą chętnie wynajmować mieszkania, szczególnie jeśli mówimy o jakimś dużym mieście.
gina88 
   

Bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Pon Kwi 18, 2016 21:08
Posty: 47
Skąd: Polkowice

PostWysłany: Sob Lip 01, 2017 10:19    Temat postu: Re: Kupno mieszkania

Co do nowych mieszkań to ciekawie wygląda oferta od InwestGrupa http://www.inwestgrupa.pl/oferta-mieszkaniowa/rosarium-ii/oferta - widzieliście? Wybieram się obejrzeć na żywo, ale może wy już mieliście się okazję zapoznać i powiecie kilka słów o tej inwestycji?
Kazimierka 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Lip 31, 2016 14:59
Posty: 57
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 14:28    Temat postu: Re: Kupno mieszkania

Ja mam podobny problem, od dłuższego czasu szukam swojego mieszkania,
głównie był to rynek wtórny ale teraz poważnie zastanawiam się nad mieszkanie z rynku pierwotnego, od jakiegoś sprawdzonego dewelopera. Interesują mnie mieszkania wrocław muchobór, paru moich znajomych mieszka w tej okolicy i wszyscy są zadowolone z tej lokalizacji, wszystko mają praktycznie na miejscu, wszystkie główne sklepy, aptekę, przedszkole itp. Różnica cenowa między rynkiem pierwotnym a wtórnym nie jest aż tak ogromnie duża, a zyskujemy dzięki temu same plusy.
archetyp 
   

Forumowicz


Wiek: 50
Dołączył: Nie Gru 28, 2014 19:36
Posty: 150
Skąd: To tu to tu

PostWysłany: Śro Sty 17, 2018 12:46    Temat postu: Re: Kupno mieszkania

Zakup mieszkania to poważna decyzja, dlatego należy podjąć ją roztropnie.
Zwłaszcza w sytuacji w której inwestycji deweloperskich jest naprawdę bardzo dużo, można więc przebierać w ofertach - zarówno w centrum jak i w dzielnicach peryferyjnych Wrocławia.
Jeżeli cenisz sobie ciszę i spokój, dużą ilość zielonych terenów to odsyłam do http://osiedleprzystan.com/lokalizacja/
ernestyn 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Gru 29, 2016 15:12
Posty: 132
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 14:36    Temat postu: Re: Kupno mieszkania

Geogrupa ma fajne mieszkania na sprzedaż w dzielnicy Stabłowice (http://geogrupa.pl/pl/oferta/wroclaw/stablowice. Z tego co mówił mi znajomy to jedno z najszybciej rozwijających się dzielnic. Prawda jest taka, że z tego osiedla miałbym dobry dojazd do pracy. Ale niestety obecnie nie mam zdolności kredytowej. W każdym razie znajomy sobie chwali mieszkanie tam.
foxi11 
   

VIP


Dołączył: Wto Kwi 18, 2017 13:43
Posty: 559
Skąd: Kostuchna

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 20:07    Temat postu: Re: Kupno mieszkania

Zakup mieszkania to dość poważna sprawa,więc ważne by dobrze wybrać, warto rozejrzeć się po okolicy przed zakupem.Moja szwagierka dość poważnie rozważa zakup mieszkania we Wrocławiu https://microklimat.pl/lokalizacja-inwestorzy/. W pobliżu znajdują się liczne sklepy spożywcze, dworzec główny, uniwersytety oraz parki idealne do wypoczynku i wspólnych spacerów. Myślę ,że to dobra rekomendacja i atrakcyjne położenie, pzdr
Malicka 
   

Forumowicz


Wiek: 45
Dołączył: Nie Kwi 23, 2017 0:30
Posty: 162
Skąd: Łodzi

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 23:41    Temat postu: Re: Kupno mieszkania

We Wrocławiu jest coraz więcej pracy dla młodych wykształconych ludzi. Potrzebują mieszkań. Często do Wrocławia przyjeżdżają ludzie z innych dużych miast za pracą. Pomyślałam, że to dobry czas na inwestowanie w mieszkania na wynajem. Dochód z wynajmu jest stabilny i pewny, więc pewnie należy do najlepszych form inwestowania. Ciekawe mieszkania na wynajem oferuje https://supernova.wroclaw.pl/ na na Muchoborze Wielkim, przy ul. Gagarina.
beeenek 
   

Forumowicz


Wiek: 36
Dołączył: Wto Kwi 19, 2016 19:55
Posty: 179
Skąd: Wrocław-Psie Pole

PostWysłany: Nie Mar 24, 2019 20:39    Temat postu: Re: Kupno mieszkania

Bez względu na to, jakie mieszkanie kupisz i w jakim miejscu przemyśl sobie sprawę ubezpieczenia takiej nieruchomości. Na stronie https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-domu-i-mieszkania/odpowiedzialnosc-cywilna-w-zyciu-prywatnym-czyli-ubezpieczenie-dla-kazdego znajdziesz bardzo fajny poradnik. Informacje w nim zawarte naprawdę mogą Ci się przydać.
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Wrocław

  

osiedla Wrocławia:

  Andaluzja Angel Wings Apartamenty Czysta Apartamenty North Apartamenty Piaskowa Apartamenty przy Mińskiej Apartamenty Rakowiecka Aparthotel Invite Atrium Geo Braterska Brzeska 5 Brzozowe Zacisze Bursztynowa Bursztynowe Butterfly Centauris Centrum Maślic Małych Centrum Partynice Centrum Południowe Corte Verona Cybulskiego 20 Czajkowskiego Cztery Pory Roku Giardini Verona Grójecka 10 Hauke-Bosaka Hubertus Huby Impressio Innova Inwestycja w Leśnicy Jana III Sobieskiego Jesionowy Zakątek Justin Center Kępa Leśnicka Kępa Staromiejska Kiełczów (Milart) Korona Kościuszki - Prądzyńskiego Kręta 10 Krzycka 92 Kukuczki (Milart) Kurkowa 14 Lawendowe Legnicka 17 Literackie Lofty Platinum Lokum di Trevi Lokum Mosiężna Maestro Malownicze Małe Wilczyce Mozaika Mój Grabiszynek Muchobór Wielki-Portero Na Księżu Małym Na Życzliwej Nowy Horyzont Oaza Odra House Odra Tower Ogrody Grabiszyńskie Ogrody Halera Ogrody Reja Olimpia Port Ołtaszyn Park Opolska Orion Osiedle Mieszczańskie Osiedle Odkrywców Park Avenue Parkowa Ostoja Parkowe Parkowe (Budnest) Partynice Pastelowy Gaj Piastowskie Planty Zawidawie Pod Dębami Pod Platanami Pod Przyjaznym Adresem Potokowa Pretficza 40 Promenady Wrocławskie Przy Słowiańskim Wzgórzu Przyjaźni Racławicka Park Rezydencja Borek Rezydencja Dąbie Rezydencja Staromiejska Rodzinna Enklawa Różana Dolina Rumiankowe Sky Tower Słoneczne Sady Słoneczny Zakątek Sol De Levante Stabłowice II Stabłowicka 77 Sułowska Supińskiego 6, 6a Szybka ŚRÓDMIEŚCIE odnowa Tarnogaj Tęczowe Tęczowy Raj - Apart House Trinity Residence Verity Rivage Verity Rosa Verity UpTown Villa Blanca Villa Vratislavia Ville Murano Vratislavia Residence Wilanowskie Willa Gardenia Wille przy Potokowej Wojszyce Klasztorna Zacisze Krzemienieckie Zakątek na Wietrznej Zegarmistrzowska Zielona Etiuda Zielona Pergola Zielona Przystań Zielona Wyspa Zielone Stabłowice Zielone Wzgórze Zielony Szelest Zielony Zakątek Zielony Zakątek Murapol Zimowe Ogrody Złociste Jarzębiny II Złota Podkowa Zwycięska Zwycięska 14c

dzielnice Wrocławia:

  Fabryczna Krzyki Psie Pole Stabłowice Stare Miasto Śródmieście

W REGIONIE:
Jelenia Góra Legnica Wałbrzych Wrocław

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama