portal osiedli, dzielnic i miast

Wrocław - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » zakupy
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

zakupy

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
oleszkowa 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Wto Cze 03, 2014 15:59
Posty: 240
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Lip 04, 2014 12:48    Temat postu: zakupy

chciałam zacząć taki luźny wątek na temat tego, gdzie najczęściej robicie zakup w naszym mieście?wiem wiem , sklepów jest mnóstwo, ale jestem ciekawa czym sie kierujecie podczas wyboru sklepu na zakupy - ceną, lokalizacją?
rudzieleccc 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Cze 03, 2014 15:51
Posty: 52
Skąd: Krakowa

PostWysłany: Pią Lip 04, 2014 13:45    Temat postu: Re: zakupy

ja sie bardzo licze z cenami, wszystko teraz tak drożeje że nie wiem... na zakupy jeżdzę najczęciej do supermarketów, do polo często jeżdzę bo jest niedaleko, czasem w mniejszych na osiedlu robie też zakupy ale to rzadko jakieś wieksze
JadziaL 
   

Bywalec


Wiek: 45
Dołączył: Pią Maj 30, 2014 23:12
Posty: 40
Skąd: Łodzi

PostWysłany: Wto Lis 25, 2014 22:31    Temat postu: Re: zakupy

Ja właściwie już nie wiem jak wyglądają centra handlowe. Nie bywam. Większą przyjemność sprawia mi, gdy w przerwie między licznymi obowiązkami pochodzę sobie po Internecie. Aktualnie rozglądam się za prezentami pod choinkę. Trzeba je wcześniej pozamawiać, żeby kurierzy zdążyli je dostarczyć. Znalazłam w necie np. szwedzką poduszkę ortopedyczną SISSEL, o której mówił mi fizjoterapeuta mojej mamy. Pewnie kupie jej pod choinkę, żeby mogła przesypiać spokojnie, bez bólu cała noc.
krokiew 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Wrz 24, 2014 10:58
Posty: 272
Skąd: Wrocław Krzyki

PostWysłany: Pią Gru 12, 2014 11:41    Temat postu: Re: zakupy

Zakupy robię ostatnio głównie w sieci. Przeglądam sobie rzeczy znanych marek takich jak Mango, H&M, Zara, Ryłko czy Deichmann na Domodi.pl i mam w ten sposób wgląd w przeróżne produkty i ceny, które mogę sobie porównać. To bardzo sensowna opcja, a zakupy w internecie są bardzo wygodne.
kasienka90 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Sty 07, 2015 13:00
Posty: 2
Skąd: ...miasta ;)

PostWysłany: Śro Sty 07, 2015 13:06    Temat postu: Re: zakupy

W sieci kupuje wszystko prócz jedzenia i co jakiś czas wpadam na nowe sklepy internetowe np. http://allinside.pl Sklep o tyle fajny, bo kupujesz towary prosto od producenta i taniej niż w innych sklepach.
mariusz1a 
   

Początkujacy


Wiek: 49
Dołączył: Śro Sty 07, 2015 12:21
Posty: 5
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw Sty 08, 2015 10:11    Temat postu: Re: zakupy

ja lubię robić zakupy w lidlu


http://wrttn.in/f10c55
krokiew 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Wrz 24, 2014 10:58
Posty: 272
Skąd: Wrocław Krzyki

PostWysłany: Czw Sty 15, 2015 11:53    Temat postu: Re: zakupy

Zakupy spożywcze też robię zazwyczaj w Lidlu. Całą resztę głównie w sieci. Na ostatnich wyprzedażach obkupiłam się w bardzo ładną wieczorową długą sukienkę i nowe buty, a wszystko to znalazłam właśnie w sieci. Tak jest mi znacznie wygodniej Smile
frontnow 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Lut 20, 2015 18:03
Posty: 3
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 15:49    Temat postu: Re: zakupy

Podstawowe zakupy robię w Tesco, bo mam najbliżej. A na takie większe to wybieram się do Arkad.
skubiduuu 
   

Stały bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Nie Lis 23, 2014 10:14
Posty: 87
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Śro Mar 18, 2015 22:07    Temat postu: Re: zakupy

Takie codzienne zakupy robię w biedronce i lidlu, odzieżowe w galerii a resztę zamawiam w internecie.
asappasa 
   

Zaglądajacy


Wiek: 35
Dołączył: Czw Sty 22, 2015 18:00
Posty: 22
Skąd: Orłowo

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2015 22:32    Temat postu: Re: zakupy

Ja juz przerzucilam sie niemal całkiem na internet. Teraz juz mieszkam w warszawie ale juz jakis czas temu znudzilo mi się krążenie po sklepach - w necie kupuję jedzenie, ciuchy i elektronikę (ale czasem muszę ją odebrac na miejscu). Okazalo sie ze lubię buszować po stronach internetowych i robić zakupy więc przetesowałam sobie stronę http://www.tiketto.pl i chyba faktycznie mam jakis dziwny zapał do wydawania pieniędzy w sieci, bo wynajduję tam (z dziwną łątwościąSmile) bilety do teatru i kina i od razu kupuję. Polecam - duże udogodnienie, nie trzeba stać w kolejkach i od razu można porównać ceny w różnych miejscach.
skubiduuu 
   

Stały bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Nie Lis 23, 2014 10:14
Posty: 87
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Śro Cze 24, 2015 7:52    Temat postu: Re: zakupy

Przyznam, że lubię robić zakupy przez internet, aczkolwiek nie przerzuciłam się na taką formę całkowicie. Choć coraz częściej zdarza mi się kupować stylowe buty przez internet, mimo, że wcześniej unikałam zamawiania obuwia.
idealna 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Nie Cze 28, 2015 1:45
Posty: 238
Skąd: PL

PostWysłany: Nie Cze 28, 2015 23:35    Temat postu: Re: zakupy

Na tej stronie http://dlaoczu24.pl/ można wyszukać salony optyczne w danym mieście, umówić się do okulisty oraz skorzystać z przymierzalni oprawek 3D...a to wszystko bez wychodzenia z domu. Świetne miejsce dla zapracowanych ludzi.
inna9911 
   

Początkujacy


Wiek: 43
Dołączył: Wto Maj 05, 2015 12:55
Posty: 9
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 18:08    Temat postu: Re: zakupy

Ceną, lokalizacją i godzinami otwarcia. Najczęściej wybieram Tesco przy Długiej, całodobowe, zakupki bez kolejek się robi Smile
krokiew 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Wrz 24, 2014 10:58
Posty: 272
Skąd: Wrocław Krzyki

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2015 12:33    Temat postu: Re: zakupy

Zakupy najczęściej robię w sieci. Ostatnio przeglądałam nawet ofertę producenta drewnianych domków dla dzieci i jeden z nich też pewnie zamówię w internecie.
karolinkaaa 
   

Stały bywalec


Wiek: 42
Dołączył: Wto Wrz 08, 2015 20:50
Posty: 75
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2015 18:49    Temat postu: Re: zakupy

Ja też najczęściej kupuję przez internet. Kiedyś kupowałam tylko ubrania, ale teraz kupuję wszystko. Ostatnio całe wyposażenie do ogrodu kupiłam w Outlecie Budowlanym http://hurtbud.com i mogę polecić. Nigdy nie było problemów, zawsze wszystko zgodne z zamówieniem. Polecam.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Wrocław

  

osiedla Wrocławia:

  Andaluzja Angel Wings Apartamenty Czysta Apartamenty North Apartamenty Piaskowa Apartamenty przy Mińskiej Apartamenty Rakowiecka Aparthotel Invite Atrium Geo Braterska Brzeska 5 Brzozowe Zacisze Bursztynowa Bursztynowe Butterfly Centauris Centrum Maślic Małych Centrum Partynice Centrum Południowe Corte Verona Cybulskiego 20 Czajkowskiego Cztery Pory Roku Giardini Verona Grójecka 10 Hauke-Bosaka Hubertus Huby Impressio Innova Inwestycja w Leśnicy Jana III Sobieskiego Jesionowy Zakątek Justin Center Kępa Leśnicka Kępa Staromiejska Kiełczów (Milart) Korona Kościuszki - Prądzyńskiego Kręta 10 Krzycka 92 Kukuczki (Milart) Kurkowa 14 Lawendowe Legnicka 17 Literackie Lofty Platinum Lokum di Trevi Lokum Mosiężna Maestro Malownicze Małe Wilczyce Mozaika Mój Grabiszynek Muchobór Wielki-Portero Na Księżu Małym Na Życzliwej Nowy Horyzont Oaza Odra House Odra Tower Ogrody Grabiszyńskie Ogrody Halera Ogrody Reja Olimpia Port Ołtaszyn Park Opolska Orion Osiedle Mieszczańskie Osiedle Odkrywców Park Avenue Parkowa Ostoja Parkowe Parkowe (Budnest) Partynice Pastelowy Gaj Piastowskie Planty Zawidawie Pod Dębami Pod Platanami Pod Przyjaznym Adresem Potokowa Pretficza 40 Promenady Wrocławskie Przy Słowiańskim Wzgórzu Przyjaźni Racławicka Park Rezydencja Borek Rezydencja Dąbie Rezydencja Staromiejska Rodzinna Enklawa Różana Dolina Rumiankowe Sky Tower Słoneczne Sady Słoneczny Zakątek Sol De Levante Stabłowice II Stabłowicka 77 Sułowska Supińskiego 6, 6a Szybka ŚRÓDMIEŚCIE odnowa Tarnogaj Tęczowe Tęczowy Raj - Apart House Trinity Residence Verity Rivage Verity Rosa Verity UpTown Villa Blanca Villa Vratislavia Ville Murano Vratislavia Residence Wilanowskie Willa Gardenia Wille przy Potokowej Wojszyce Klasztorna Zacisze Krzemienieckie Zakątek na Wietrznej Zegarmistrzowska Zielona Etiuda Zielona Pergola Zielona Przystań Zielona Wyspa Zielone Stabłowice Zielone Wzgórze Zielony Szelest Zielony Zakątek Zielony Zakątek Murapol Zimowe Ogrody Złociste Jarzębiny II Złota Podkowa Zwycięska Zwycięska 14c

dzielnice Wrocławia:

  Fabryczna Krzyki Psie Pole Stabłowice Stare Miasto Śródmieście

W REGIONIE:
Jelenia Góra Legnica Wałbrzych Wrocław

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama