portal osiedli, dzielnic i miast

Wrocław - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » zakupy
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

zakupy

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Mizieczka 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Lut 15, 2017 12:40
Posty: 51
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Mar 14, 2017 10:04    Temat postu: Re: zakupy

Zdecydowanie zakupy przez internet są jednymi z najwygodniejszych, a obecnie także nie ma się co martwić, bo są bezpieczne. Zresztą sklepy internetowe to nie tylko miejsce, gdzie można coś kupić, ale i się czegoś dowiedzieć. Jak szukałam informacji o sukienkach empire to znalazłam je na stronie sklepu internetowego ModBis, dzięki czemu poszerzyłam swoją wiedzę z zakresu mody.
ewixx11 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Śro Mar 29, 2017 11:10
Posty: 227
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Kwi 29, 2017 20:33    Temat postu: Re: zakupy

Zakupy w internecie to duża wygoda. I większy wybór. Właśnie szukam czółenek na wesele kuzynki i w http://czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Czolenka-damskie_Czolenka-klasyczne-139.html jest ich tak dużo, że sama nie wiem, które wybrać.
moniczka3298 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pią Wrz 30, 2016 17:51
Posty: 97
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Wrz 16, 2017 21:21    Temat postu: Re: zakupy

Ja chcę kupić sobie jakiś telewizor dobrej klasy. Sporo dobrych opinii słyszałam na temat oled tv. Poszperałam trochę w sieci i znalazłam nawet artykuł na ten temat na stronie www.spidersweb.pl/2017/06/samsung-qled-q8c.html
Tolnirejaka 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Paź 01, 2017 19:52
Posty: 6
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Paź 01, 2017 19:58    Temat postu: Re: zakupy

Ja ostatnio zakupiłam sobie mały wypad poprzez http://www.tanierejsowanie.pl/ - trzeba korzystać z wakacji póki jeszcze jest na to szansa! Smile
marzenkawesola 
   

Bywalec


Wiek: 34
Dołączył: Śro Kwi 18, 2018 11:43
Posty: 33
Skąd: Gdańsk-Przymorze-Kołobrzeska

PostWysłany: Śro Maj 02, 2018 13:44    Temat postu: Re: zakupy

Mam dokładnie tak samo robię przeważnie zakupy przez internet. Nawet trafiłam na wygodne obuwie damskie z zoio. Zdecydowanie zakupy online są znacznie wygodniejsze.
Wotciarz 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Sob Kwi 22, 2017 10:57
Posty: 277
Skąd: KrK

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 21:37    Temat postu: Re: zakupy

Ja planuje zakup okularow przeciwslonecznych - ostatnie juz dokonaly swojego zywotu, niestety no i wylecialy z mody - to takze. Nie wiem co wybrac, a wybor jest naprawde duzy: https://optiland.pl/okulary-przeciwsloneczne/1 - hmm isc w Ray-Bany? To w koncu kultowa marka? Czy cos innego? Zalezy mi takze na ochronie wzroku, wiec musza byc to okulary z filtrem UV.
nolcia14 
   

Forumowicz


Wiek: 40
Dołączył: Wto Maj 16, 2017 9:42
Posty: 177
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Maj 13, 2018 21:57    Temat postu: Re: zakupy

Jestem tego samego zdania, ze w sieciówkach są wszedzie te same ubrania. Kazdy sklep ma to samo, a z jakoscia tez jakoś coraz gorzej. Obecnie mamy bardzo duzy wybór butów wiec jest w czym wybierać. W zyciu kazdej kobiety moda chyba jest bardzo ważna. Tak samo jak zadbany wygląd, od razu kobieta czuje sie lepiej. Kazda z nas lubi zakupy, a ja uwielbiam buty. Aktualnie poszukuje trampków https://butymodne.pl/damskie-c531.html a tutaj z pewnoscia cos znajde dla siebie.
nolcia14 
   

Forumowicz


Wiek: 40
Dołączył: Wto Maj 16, 2017 9:42
Posty: 177
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Maj 13, 2018 22:00    Temat postu: Re: zakupy

Jestem tego samego zdania, ze w sieciówkach są wszedzie te same ubrania. Kazdy sklep ma to samo, a z jakoscia tez jakoś coraz gorzej. Obecnie mamy bardzo duzy wybór butów wiec jest w czym wybierać. W zyciu kazdej kobiety moda chyba jest bardzo ważna. Tak samo jak zadbany wygląd, od razu kobieta czuje sie lepiej. Kazda z nas lubi zakupy, a ja uwielbiam buty. Aktualnie poszukuje trampków https://butymodne.pl/damskie-c531.html a tutaj z pewnoscia cos znajde dla siebie.
Boleremijka 
   

Stały bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Śro Sie 30, 2017 17:26
Posty: 76
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 11:30    Temat postu: Re: zakupy

Ja kupuje w internecie najczęściej kosmetyki i buty. Teraz pokusiłam się na trochę elektroniki i kupiłam kompa w dużej promocji. Chce jeszcze teraz kupić dla brata Pad do PS4 i widziałam na stronie https://www.ceneo.pl/25016261 tylko nie wiem czy warto za to zapłacić? Czy to dobra cena?
sanqi321 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Maj 11, 2018 13:33
Posty: 43
Skąd: Chorzowa

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 11:52    Temat postu: Re: zakupy

Dokładnie, zakupy w internecie to najlepszy sposób, ja już praktycznie nie chodzę po sklepach. Ostatnio zakupiłem grill kontaktowy, wyszło taniej i lepszy sprzęt niż w sklepie.
sanqi321 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Maj 11, 2018 13:33
Posty: 43
Skąd: Chorzowa

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 12:54    Temat postu: Re: zakupy

Tutaj macie jeszcze fajne lampy wiszące.
fenimszak 
   

Nowy na forum


Wiek: 34
Dołączył: Śro Kwi 11, 2018 14:18
Posty: 3
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 14:52    Temat postu: Re: zakupy

Ja często sprawdzam w internecie oferty. Ostatnio szukam dużo ofert związanych z meblami. Od siebie mogę polecić https://kosikmeble.pl/
marzenkawesola 
   

Bywalec


Wiek: 34
Dołączył: Śro Kwi 18, 2018 11:43
Posty: 33
Skąd: Gdańsk-Przymorze-Kołobrzeska

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 14:31    Temat postu: Re: zakupy

Wszystko zależy czego tak na prawdę w danej chwili potrzebujemy. Sama ostatnio znalazłam świetne spodnie damskie tutaj. Jestem zadowolona z zakupu są wygodne w dodatku idealne na lato.
sanqi321 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Maj 11, 2018 13:33
Posty: 43
Skąd: Chorzowa

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 11:51    Temat postu: Re: zakupy

Ostatnio zamówiłam sobie całą serię modułową Simon 54 Nature[ do salonu. Super cena i ogólnie jestem zadowolona.
karollxx 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Czw Kwi 27, 2017 11:37
Posty: 192
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob Sie 11, 2018 21:43    Temat postu: Re: zakupy

Często korzystam z księgarni internetowych. Dziś znowu zamówiłam kilka książek, m.in. http://www.taniaksiazka.pl/zbudzone-furie-richard-morgan-p-1057619.html. Będę miała co czytać podczas urlopu.
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 5 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Wrocław

  

osiedla Wrocławia:

  Andaluzja Angel Wings Apartamenty Czysta Apartamenty North Apartamenty Piaskowa Apartamenty przy Mińskiej Apartamenty Rakowiecka Aparthotel Invite Atrium Geo Braterska Brzeska 5 Brzozowe Zacisze Bursztynowa Bursztynowe Butterfly Centauris Centrum Maślic Małych Centrum Partynice Centrum Południowe Corte Verona Cybulskiego 20 Czajkowskiego Cztery Pory Roku Giardini Verona Grójecka 10 Hauke-Bosaka Hubertus Huby Impressio Innova Inwestycja w Leśnicy Jana III Sobieskiego Jesionowy Zakątek Justin Center Kępa Leśnicka Kępa Staromiejska Kiełczów (Milart) Korona Kościuszki - Prądzyńskiego Kręta 10 Krzycka 92 Kukuczki (Milart) Kurkowa 14 Lawendowe Legnicka 17 Literackie Lofty Platinum Lokum di Trevi Lokum Mosiężna Maestro Malownicze Małe Wilczyce Mozaika Mój Grabiszynek Muchobór Wielki-Portero Na Księżu Małym Na Życzliwej Nowy Horyzont Oaza Odra House Odra Tower Ogrody Grabiszyńskie Ogrody Halera Ogrody Reja Olimpia Port Ołtaszyn Park Opolska Orion Osiedle Mieszczańskie Osiedle Odkrywców Park Avenue Parkowa Ostoja Parkowe Parkowe (Budnest) Partynice Pastelowy Gaj Piastowskie Planty Zawidawie Pod Dębami Pod Platanami Pod Przyjaznym Adresem Potokowa Pretficza 40 Promenady Wrocławskie Przy Słowiańskim Wzgórzu Przyjaźni Racławicka Park Rezydencja Borek Rezydencja Dąbie Rezydencja Staromiejska Rodzinna Enklawa Różana Dolina Rumiankowe Sky Tower Słoneczne Sady Słoneczny Zakątek Sol De Levante Stabłowice II Stabłowicka 77 Sułowska Supińskiego 6, 6a Szybka ŚRÓDMIEŚCIE odnowa Tarnogaj Tęczowe Tęczowy Raj - Apart House Trinity Residence Verity Rivage Verity Rosa Verity UpTown Villa Blanca Villa Vratislavia Ville Murano Vratislavia Residence Wilanowskie Willa Gardenia Wille przy Potokowej Wojszyce Klasztorna Zacisze Krzemienieckie Zakątek na Wietrznej Zegarmistrzowska Zielona Etiuda Zielona Pergola Zielona Przystań Zielona Wyspa Zielone Stabłowice Zielone Wzgórze Zielony Szelest Zielony Zakątek Zielony Zakątek Murapol Zimowe Ogrody Złociste Jarzębiny II Złota Podkowa Zwycięska Zwycięska 14c

dzielnice Wrocławia:

  Fabryczna Krzyki Psie Pole Stabłowice Stare Miasto Śródmieście

W REGIONIE:
Jelenia Góra Legnica Wałbrzych Wrocław

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama