portal osiedli, dzielnic i miast

Wrocław - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Własne auto
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Własne auto

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
trzykroki 
   

Zaawansowany Forumowicz


Wiek: 35
Dołączył: Wto Maj 10, 2016 22:21
Posty: 325
Skąd: Gkkkk

PostWysłany: Sob Sie 06, 2016 10:43    Temat postu: Własne auto

Mam od niedawna własne autkoWink Zastanawiam się nad delikatnym tuningiem typu brewki. Co myślicie? Znalazłem fajne części na www.sklep-tuningowy.pl - ktoś korzystał?
patrycjaolaw 
   

Początkujacy


Wiek: 43
Dołączył: Pon Sie 08, 2016 12:17
Posty: 5
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Sie 08, 2016 12:23    Temat postu: Re: Własne auto

Witam jak lubisz takie samochody to próbuj
_________________
Zobacz Arbeitsmöbel albo kamery Warszawa
krokiew 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Wrz 24, 2014 10:58
Posty: 272
Skąd: Wrocław Krzyki

PostWysłany: Pią Sie 19, 2016 9:30    Temat postu: Re: Własne auto

Jak Ci się to podoba - rób. To nie do końca w moim guście.
vulpix 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Cze 21, 2016 9:27
Posty: 55
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Sie 25, 2016 10:07    Temat postu: Re: Własne auto

Co do tuningu to jakoś nie mam przekonania, ale na pewno warto zrobić polerowanie lakieru auta, o jakim na Noy.pl piszą - czasem wystarczy tylko tyle, żeby wóz zaczął się naprawdę dobrze prezentować i nie potrzeba żadnego tuningu.
jambala 
   

Stały bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sty 14, 2014 23:22
Posty: 89
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Pią Sie 26, 2016 19:24    Temat postu: Re: Własne auto

Pierwsze auto to również pierwsze ubezpieczenie. To boli bo nie mamy przecież żadnych zniżek, no chyba że ktoś z rodziny nas przytulił, pod swoje ulgi w składkach, ale to może potem boleć obie strony. Dlatego wybór firmy ubezpieczeniowej nie jest taki prosty. Jest oczywiście oferta lojalnościowa przy kontach osobistych, ale nie chodzi by się ubezpieczyć byle gdzie i potem procesować się o odszkodowanie. Bardzo ciekawą wielowariantową ofertę ma Uniqa https://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla-ciebie/ . To kontynuator znanego naszym rodzicom towarzystwa ubezpieczeniowego Polonia. U nich każdy sam sobie dobiera składniki ubezpieczenia w zależności co go interesuje. To uczciwe podejście do klientów.
Wentos 
   

Stały bywalec


Wiek: 51
Dołączył: Pią Kwi 08, 2016 19:21
Posty: 57
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Śro Wrz 21, 2016 9:40    Temat postu: Re: Własne auto

Własne auto to radość, ale i obowiązki. Korzystanie z samochodu bez opamiętania w sensie takim że przeginanie w braku wymiany opon, olejów, części to proszenie się o śmierć bądź w najlepszym wypadku o duże koszty - jak chociażby w sytuacji gdy nie wymienimy rozrządu. Ja staram się o ile to możliwe dbać o te wszystkie rzeczy. Przykładowo co 10.000 km wymieniam olej samochodowy. Wymiana oleju silnikowego to wbrew pozorom ważna rzecz jeśli chodzi o długie bezawaryjne korzystanie z samochodu. Oleje silnikowe Motul albo oleje silnikowe Millers - 5W30, 10W40, Longlife to jest z pewnością coś co nie zaszkodzi silnikowi. Zajrzyjcie na stronę http://www.millers-oleje.pl - bardzo fajny sklep z markowymi olejami silnikowymi. Ceny można także ustalić dla hurtowników.
JerzyKK 
   

Forumowicz


Wiek: 51
Dołączył: Śro Cze 06, 2012 13:45
Posty: 150
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 18:56    Temat postu: Re: Własne auto

Przez zakupem auta warto zawsze sprawdzić ile bedzie wynosiło jego OC - https://najtaniejuagenta.pl/ żeby później nie było zdziwienia. A wiadomo, że OC ostatnio poszło do góry.
Anka78 
   

Stały bywalec


Wiek: 46
Dołączył: Śro Wrz 03, 2014 13:57
Posty: 72
Skąd: Miastko

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 7:45    Temat postu: Re: Własne auto

Polerowanie auta nie polecam w przypadku nowych aut w których stosuje się ekologiczne lakiery. Taki lakier nie jest zbyt trwały. Bardzo łatwo się rysuje i przeciera. Niektórzy naklejają wręcz specjalne folie chroniące ich samochód przed korozją, a lakier przed zarysowaniem. To jak pokrowce na ekskluzywnych fotelach. Dzięki tej folii mamy pewność że samochód jest dobrze zabezpieczony przed "rudym szkodnikiem". Zamiast przeźroczystej folii można też stosować wyklejenie samochodu reklamą. To powszechny sposób zabezpieczania aut flotowych w firmach. Oprócz korzyści wynikających z reklamy firmy, to przydaje się jako zabezpieczenie przed kradzieżą i pomocne jest przy sprzedaży auta. Po zdjęciu reklamy lakier na samochodzie wygląda jak nowy. W naszej firmie taką reklamą na firmowych samochodach zajmuje się Fabryka Reklamy fabrykareklamy.pro .
foxi11 
   

VIP


Dołączył: Wto Kwi 18, 2017 13:43
Posty: 559
Skąd: Kostuchna

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 19:46    Temat postu: Re: Własne auto

Własne autko to wielka przyjemność i obowiązki.O tej drugiej sprawie czasami nie chcemy pamiętać... ale auto się przypomni - prędzej czy później. Każdy też ma swojego zaufanego mechanika ,chyba ,że potrafisz sam(a) naprawić określone rzeczy w samochodzie.Tak czy inaczej przyda się dostęp do części samochodowych online ,dzięki czemu nie będzie już problemu z częściami i samochodem. pzdr
beeenek 
   

Forumowicz


Wiek: 36
Dołączył: Wto Kwi 19, 2016 19:55
Posty: 179
Skąd: Wrocław-Psie Pole

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 17:24    Temat postu: Re: Własne auto

Własny samochód to również własne wydatki i to niejednokrotnie niemałe. Ja się o tym przekonałem, jak musiałem wykupić ubezpieczenie na samochód. Przejrzałem kilka stron i znalazłem ciekawą ofertę na stronie https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-komunikacyjne/
Wotciarz 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Sob Kwi 22, 2017 10:57
Posty: 287
Skąd: KrK

PostWysłany: Nie Cze 17, 2018 19:05    Temat postu: Re: Własne auto

hmm ja bym jednak wolal miec fajne alusy - to robi wrazenie, a po drugie - podnosi takze komfort oraz bezpieczenstwo jazdy. Spojrzcie, jakie tutaj maja fajne do wyboru: https://oponafelga.pl/szukajfelgialu/ - niektore sa naprawde na wypasie, prawda? No i darmowa wysylka - to takze wazne, bowiem koszt wysylki 4 felg to przeszlo stowa, ktora jakby nie patrzec - zostaje nam w kieszeni.
Mona81 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Mar 09, 2017 18:33
Posty: 175
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Paź 21, 2018 11:39    Temat postu: Re: Własne auto

Pewnie będzie Ci potrzebna pożyczka na taki samochód?
Niestety, jeżeli o mnie chodzi, to nigdy nie miałam okazji wziąć pożyczki więc Ci nie polecę. Natomiast z tego, co się orientuję, to wiele osób poleca https://www.money24.pl/pozyczki-od-18-lat/ Decydując się na takie profesjonalne doradztwo w kwestii kredytów i pożyczek, możemy zaoszczędzić nie tylko czas, ale również pieniądze.
Tamara20 
   

Bywalec


Wiek: 33
Dołączył: Pią Sty 27, 2017 10:03
Posty: 28
Skąd: warszawa wilanów

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 23:17    Temat postu: Re: Własne auto

Mnie się tuning jakoś źle kojarzy, z resztą mam praktycznie nowe tivoli odpicowane fabrycznie na tip top i nie wymaga żadnego doinwestowania
moniczka3298 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pią Wrz 30, 2016 17:51
Posty: 97
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 10:24    Temat postu: Re: Własne auto

Ja od całkiem niedawna jestem szczęśliwą posiadaczką własnego samochodu. Ponieważ poprzedni właściciel chyba średnio o niego dbał. Przyda mi się więc jakaś chemia samochodowa , która pozwoli mi doprowadzić ten samochód do porządku. Już nie mogę się doczekać, kiedy będzie wyglądał tak, jak należy.
Krzysianowski 
   

Bywalec


Wiek: 33
Dołączył: Pią Maj 17, 2019 13:15
Posty: 41
Skąd: Wrocławia

PostWysłany: Pią Maj 17, 2019 13:26    Temat postu: Re: Własne auto

Hej Very Happy! Tak czytam waszych problemach z samochodami i postanowiłem też się wyżalić haha Very Happy. W moim przypadku akumulator mi padł. Chciałem dzisiaj rano jechać do pracy, ale niestety samochód odmówił mi posłuszeństwa. Będę musiał najprawdopodobniej kupić nowy. Całe szczęście blisko mojego miejsca zamieszkania znajduje się sklep samochodowy, który posiada całkiem atrakcyjną ofertę akumulatorów w Wrocławiu - https://car-zone.pl/oferta/akumulatory-wroclaw Very Happy
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Wrocław

  

osiedla Wrocławia:

  Andaluzja Angel Wings Apartamenty Czysta Apartamenty North Apartamenty Piaskowa Apartamenty przy Mińskiej Apartamenty Rakowiecka Aparthotel Invite Atrium Geo Braterska Brzeska 5 Brzozowe Zacisze Bursztynowa Bursztynowe Butterfly Centauris Centrum Maślic Małych Centrum Partynice Centrum Południowe Corte Verona Cybulskiego 20 Czajkowskiego Cztery Pory Roku Giardini Verona Grójecka 10 Hauke-Bosaka Hubertus Huby Impressio Innova Inwestycja w Leśnicy Jana III Sobieskiego Jesionowy Zakątek Justin Center Kępa Leśnicka Kępa Staromiejska Kiełczów (Milart) Korona Kościuszki - Prądzyńskiego Kręta 10 Krzycka 92 Kukuczki (Milart) Kurkowa 14 Lawendowe Legnicka 17 Literackie Lofty Platinum Lokum di Trevi Lokum Mosiężna Maestro Malownicze Małe Wilczyce Mozaika Mój Grabiszynek Muchobór Wielki-Portero Na Księżu Małym Na Życzliwej Nowy Horyzont Oaza Odra House Odra Tower Ogrody Grabiszyńskie Ogrody Halera Ogrody Reja Olimpia Port Ołtaszyn Park Opolska Orion Osiedle Mieszczańskie Osiedle Odkrywców Park Avenue Parkowa Ostoja Parkowe Parkowe (Budnest) Partynice Pastelowy Gaj Piastowskie Planty Zawidawie Pod Dębami Pod Platanami Pod Przyjaznym Adresem Potokowa Pretficza 40 Promenady Wrocławskie Przy Słowiańskim Wzgórzu Przyjaźni Racławicka Park Rezydencja Borek Rezydencja Dąbie Rezydencja Staromiejska Rodzinna Enklawa Różana Dolina Rumiankowe Sky Tower Słoneczne Sady Słoneczny Zakątek Sol De Levante Stabłowice II Stabłowicka 77 Sułowska Supińskiego 6, 6a Szybka ŚRÓDMIEŚCIE odnowa Tarnogaj Tęczowe Tęczowy Raj - Apart House Trinity Residence Verity Rivage Verity Rosa Verity UpTown Villa Blanca Villa Vratislavia Ville Murano Vratislavia Residence Wilanowskie Willa Gardenia Wille przy Potokowej Wojszyce Klasztorna Zacisze Krzemienieckie Zakątek na Wietrznej Zegarmistrzowska Zielona Etiuda Zielona Pergola Zielona Przystań Zielona Wyspa Zielone Stabłowice Zielone Wzgórze Zielony Szelest Zielony Zakątek Zielony Zakątek Murapol Zimowe Ogrody Złociste Jarzębiny II Złota Podkowa Zwycięska Zwycięska 14c

dzielnice Wrocławia:

  Fabryczna Krzyki Psie Pole Stabłowice Stare Miasto Śródmieście

W REGIONIE:
Jelenia Góra Legnica Wałbrzych Wrocław

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama