portal osiedli, dzielnic i miast

Wrocław - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Modne ubrania
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Modne ubrania

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Ronin11 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Czw Sie 15, 2013 12:06
Posty: 367
Skąd: Gdańsk-Centrum

PostWysłany: Pią Gru 16, 2016 10:43    Temat postu: Modne ubrania

Jeśli lubicie modę oraz ubrania w konkurencyjnych cenach, to śmiało mogę polecić: https://www.selfieroom.pl/ - profesjonalna obsługa oraz wiele promocji. Ponadto miłe podejście do klienta oraz szybka wysyłka towaru! Wink
krokiew 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Wrz 24, 2014 10:58
Posty: 272
Skąd: Wrocław Krzyki

PostWysłany: Wto Sty 10, 2017 12:00    Temat postu: Re: Modne ubrania

Z chęcią zobaczę, co tam jest. Jestem po lekturze tego artykułu: http://feef.pl/sukienki-na-ramiaczkach-gorset-czy-bez-rekawow-jaka-dlugosc-rekawa-wybrac-kupujac-sukienke/ i szukam właśnie jakiejś sukienki z krótkim i długim rękawem.
Unitek 
   

Forumowicz


Wiek: 31
Dołączył: Czw Sty 12, 2017 14:01
Posty: 101
Skąd: Wroclaw centrum

PostWysłany: Czw Sty 12, 2017 14:06    Temat postu: Re: Modne ubrania

lee cooper rzadzi. najlepsze jeansy jakie wymyslili ludzie
saktan 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Lis 02, 2015 9:02
Posty: 107
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Lut 10, 2017 10:21    Temat postu: Re: Modne ubrania

I tu się nie zgodzę. Faktycznie Lee Cooper ma fajne spodnie, ale równie dobre znalazłem na Allani.pl, ja kupiłem taki model są bardzo wygodne i dobrze się je nosi. A marka też jest dobra, więc na pewno sie szybko nie zniszczą.
Mizieczka 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Lut 15, 2017 12:40
Posty: 51
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Mar 02, 2017 7:58    Temat postu: Re: Modne ubrania

Na modzie się średnio znam, ale te spodnie wyglądają całkiem ciekawie. Najlepiej jest poszperać po takich stronach i sprawdzić, co jest na topie
Marmelada 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Lip 14, 2016 13:38
Posty: 56
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Mar 02, 2017 11:14    Temat postu: Re: Modne ubrania

Ja bardzo lubię styl sportowy, bo jest przede wszystkim wygodny, ale może być też modny. Świetnie wyglądają na przykład bluzki sportowe tego typu: http://domodi.pl/odziez/odziez-damska/odziez-sportowa-damska/bluzki-sportowe-damskie. Można łączyć je nawet z eleganckimi rzeczami, wtedy takie stylizacje stają się ciekawsze.
krokiew 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Wrz 24, 2014 10:58
Posty: 272
Skąd: Wrocław Krzyki

PostWysłany: Wto Mar 14, 2017 8:59    Temat postu: Re: Modne ubrania

Ja wolę bardziej eleganckie ubrania. Teraz przeglądam sukienki wieczorowe: https://modbis.pl/pol_m_Suknie-i-sukienki-damskie_Sukienki-wieczorowe-147.html, bo wybieram się na przyjęcie. Mam nadzieję, że w końcu się na jakąś zdecyduję. Jak widzicie - jest tam spory wybór.
ula1212 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 47
Dołączył: Czw Gru 18, 2014 11:37
Posty: 215
Skąd: gdynia

PostWysłany: Sob Kwi 08, 2017 17:08    Temat postu: Re: Modne ubrania

Lubię modnie się ubierać. Generalnie preferuję sportowy styl ubierania, a zwłaszcza sportowe, które jest bardzo wygodne. Zobaczcie np. w https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Buty-sportowe-i-trampki-damskie_Trampki-niskie-116.html, jakie fajne buty sportowe można dziś kupić.
lopezki 
   

Początkujacy


Wiek: 56
Dołączył: Czw Kwi 13, 2017 15:41
Posty: 7
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2017 15:47    Temat postu: Re: Modne ubrania

ja tam wagi nie przywiazuje do ubioru.. bely czysto i schludnie
Unitek 
   

Forumowicz


Wiek: 31
Dołączył: Czw Sty 12, 2017 14:01
Posty: 101
Skąd: Wroclaw centrum

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 20:10    Temat postu: Re: Modne ubrania

Ja idę na wesele ze swoją kobietę i widziałem jak na stronie http://showtrend.pl/artykuly/jakie-dodatki-do-czerwonej-sukienki-zobacz-poradnik/ coś tam czytała odnośnie dodatków do sukienki. Znalazłem śliczną sukienkę w kolorze, o którym czytała i postanowiłem jej ją kupić. Mam nadzieję, że niespodzianka się spodoba.
Karolinaa92 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Wrz 24, 2017 21:33
Posty: 5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 21:39    Temat postu: Re: Modne ubrania

ja tam polecam normalnie sklepy typu zalando - sprawdzone, to po co kombinować?
fit_Izabela 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Gru 13, 2016 13:34
Posty: 23
Skąd: Gdańsk-Wrzeszcz

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 10:40    Temat postu: Re: Modne ubrania

Ja ostatnio przestawiam się na sportową elegancję, bo jest bardzo ciekawa, a poza tym wygodna. Coraz więcej osób zaczyna się tak ubierać, bo wielkim plusem jest to, że sprawdza się ona nie tylko w pracy, ale również na uczelni, przyjęciach czy zwykłych spotkaniach ze znajomymi.
marzenkawesola 
   

Bywalec


Wiek: 34
Dołączył: Śro Kwi 18, 2018 11:43
Posty: 33
Skąd: Gdańsk-Przymorze-Kołobrzeska

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 12:20    Temat postu: Re: Modne ubrania

Ja dokładnie tak samo przestawiłam się na sportową elegancję. Zamieniłam szpilki na baleriny z zoio. Teraz czuje się wygodnie i masz racje takie stylizacje sprawdzają się świetnie w pracy jak i po za nią.
szwajcarka 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Pon Lut 05, 2018 15:25
Posty: 273
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 15:53    Temat postu: Re: Modne ubrania

Moja szafa to aż się nie domyka, więc póki co rezygnuję z zakupu nowych ubrań. Natomiast chcialabym odświeżyć szafę mojego męża i dzisiaj przeglądając ofertę na Allegro, znalazłam modne marynarki https://allegro.pl/kategoria/odziez-meska-marynarki-87839 w fajnych cenach. Może was też zainteresuje ta oferta?
danixx 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Wto Mar 14, 2017 19:16
Posty: 208
Skąd: warsazawa

PostWysłany: Śro Maj 30, 2018 16:14    Temat postu: Re: Modne ubrania

Jeśli chodzi o obuwie na lato, widzę, że w tym sezonie modne są meliski https://www.czasnabuty.pl/search.php?text=sandały+meliski. I fajnie, bo to lekkie i wygodne buty.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Wrocław

  

osiedla Wrocławia:

  Andaluzja Angel Wings Apartamenty Czysta Apartamenty North Apartamenty Piaskowa Apartamenty przy Mińskiej Apartamenty Rakowiecka Aparthotel Invite Atrium Geo Braterska Brzeska 5 Brzozowe Zacisze Bursztynowa Bursztynowe Butterfly Centauris Centrum Maślic Małych Centrum Partynice Centrum Południowe Corte Verona Cybulskiego 20 Czajkowskiego Cztery Pory Roku Giardini Verona Grójecka 10 Hauke-Bosaka Hubertus Huby Impressio Innova Inwestycja w Leśnicy Jana III Sobieskiego Jesionowy Zakątek Justin Center Kępa Leśnicka Kępa Staromiejska Kiełczów (Milart) Korona Kościuszki - Prądzyńskiego Kręta 10 Krzycka 92 Kukuczki (Milart) Kurkowa 14 Lawendowe Legnicka 17 Literackie Lofty Platinum Lokum di Trevi Lokum Mosiężna Maestro Malownicze Małe Wilczyce Mozaika Mój Grabiszynek Muchobór Wielki-Portero Na Księżu Małym Na Życzliwej Nowy Horyzont Oaza Odra House Odra Tower Ogrody Grabiszyńskie Ogrody Halera Ogrody Reja Olimpia Port Ołtaszyn Park Opolska Orion Osiedle Mieszczańskie Osiedle Odkrywców Park Avenue Parkowa Ostoja Parkowe Parkowe (Budnest) Partynice Pastelowy Gaj Piastowskie Planty Zawidawie Pod Dębami Pod Platanami Pod Przyjaznym Adresem Potokowa Pretficza 40 Promenady Wrocławskie Przy Słowiańskim Wzgórzu Przyjaźni Racławicka Park Rezydencja Borek Rezydencja Dąbie Rezydencja Staromiejska Rodzinna Enklawa Różana Dolina Rumiankowe Sky Tower Słoneczne Sady Słoneczny Zakątek Sol De Levante Stabłowice II Stabłowicka 77 Sułowska Supińskiego 6, 6a Szybka ŚRÓDMIEŚCIE odnowa Tarnogaj Tęczowe Tęczowy Raj - Apart House Trinity Residence Verity Rivage Verity Rosa Verity UpTown Villa Blanca Villa Vratislavia Ville Murano Vratislavia Residence Wilanowskie Willa Gardenia Wille przy Potokowej Wojszyce Klasztorna Zacisze Krzemienieckie Zakątek na Wietrznej Zegarmistrzowska Zielona Etiuda Zielona Pergola Zielona Przystań Zielona Wyspa Zielone Stabłowice Zielone Wzgórze Zielony Szelest Zielony Zakątek Zielony Zakątek Murapol Zimowe Ogrody Złociste Jarzębiny II Złota Podkowa Zwycięska Zwycięska 14c

dzielnice Wrocławia:

  Fabryczna Krzyki Psie Pole Stabłowice Stare Miasto Śródmieście

W REGIONIE:
Jelenia Góra Legnica Wałbrzych Wrocław

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama