portal osiedli, dzielnic i miast

Wrocław - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Co robic w wolnym czasie?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Co robic w wolnym czasie?

Idź do strony 1, 2, 3    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Ajlar1 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Sty 28, 2016 13:36
Posty: 123
Skąd: KrK

PostWysłany: Wto Gru 27, 2016 21:30    Temat postu: Co robic w wolnym czasie?

Hejka!
Jesli nie wiecie co robic, w te zimne, ciemne i ponure jesienne wieczory, nie wiecie w jaki sposob zapewnic atrakcje swoim dzieciom, nudza sie i marudza - to zapraszam po pomysly na portal: http://corobic.pl/
Skupia on atrakcje z calej Polski - oczywiscie dla dzieci. Portal jest bezplatny - warto rzucic na niego okiem, przejrzec i wybrac to, co zadowoli nasze pociechy.
krokiew 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Wrz 24, 2014 10:58
Posty: 272
Skąd: Wrocław Krzyki

PostWysłany: Śro Gru 28, 2016 13:42    Temat postu: Re: Co robic w wolnym czasie?

Może jakieś nowe hobby? Rękodzieło?
Mizieczka 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Lut 15, 2017 12:40
Posty: 51
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lut 17, 2017 7:43    Temat postu: Re: Co robic w wolnym czasie?

Ja w wolnym czasie lubię trochę poleniuchować, poleżeć, poczytać książkę, albo obejrzeć jakiś film.
danixx 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Wto Mar 14, 2017 19:16
Posty: 208
Skąd: warsazawa

PostWysłany: Pon Maj 15, 2017 20:57    Temat postu: Re: Co robic w wolnym czasie?

Ja w wolnym czasie lubię chodzić na zakupy. Oczywiście nie zawsze wracam z torbą pełną zakupów. Lubię promocje i szukam towarów w promocyjnych cenach. Lubię też zakupy online. Tam też często trafiam na promocje np. tutaj https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Polbuty-damskie-108.html. Kupiłam buty sporo taniej.
Camila 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Sie 02, 2016 22:43
Posty: 33
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2017 23:09    Temat postu: Re: Co robic w wolnym czasie?

Kiedyś nie lubiłam jesieni za te strasznie długie wieczory, ale z wiekiem je doceniam. Sporo czytam, oglądam zaległe filmy, buszuję sobie w necie. Czasami nic nie robię i to tez jest fajne.
edwin1 
   

Forumowicz


Wiek: 32
Dołączył: Wto Wrz 02, 2014 11:03
Posty: 118
Skąd: :D

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 11:24    Temat postu: Re: Co robic w wolnym czasie?

podbijac świat oczywscie Razz a tak serio to ja rozkminiam nad kwestiami prawnymi działalności którą otwieram. Chce zrobić od razu zastrzeżenie logo i czytam jak to działa: https://zastrzezone.pl/pl/oferta/zastrzezenie-nazwy-i-logo-produktu/5,17,26
edwin1 
   

Forumowicz


Wiek: 32
Dołączył: Wto Wrz 02, 2014 11:03
Posty: 118
Skąd: :D

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 11:26    Temat postu: Re: Co robic w wolnym czasie?

podbijac świat oczywscie Razz a tak serio to ja rozkminiam nad kwestiami prawnymi działalności którą otwieram. Chce zrobić od razu zastrzeżenie logo
janes73 
   

Forumowicz


Wiek: 50
Dołączył: Nie Gru 14, 2014 17:56
Posty: 172
Skąd: Zamość

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 21:07    Temat postu: Re: Co robic w wolnym czasie?

Warto się ruszać. Nie muszą to być treningi na siłowni, ćwiczyć można samodzielnie w domu, o takich ćwiczeniach można poczytać tutaj http://www.marbo-sport.pl/10-rzeczy-niezbednych-do-cwiczen-w-domu-cinfo-pol-180.html.
edwin1 
   

Forumowicz


Wiek: 32
Dołączył: Wto Wrz 02, 2014 11:03
Posty: 118
Skąd: :D

PostWysłany: Czw Paź 05, 2017 15:45    Temat postu: Re: Co robic w wolnym czasie?

We Wrocławiu jest kilka dobrych strzelnic sportowych, np. ProGun. Można się nauczyć strzelania, dowiedzieć się czegoś o broni.
Kazimierka 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Lip 31, 2016 14:59
Posty: 57
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pią Sty 19, 2018 23:24    Temat postu: Re: Co robic w wolnym czasie?

Wolnego czasu mam niewiele, wiec wtedy zajmuję się sobą. Jest fryzjer, dentysta, jakiś masaż. Moje nowe odkrycie to podolog http://wroclaw-podolog.pl/ którego też wpiszę sobie na listę osób, ważnych do odwiedzania co jakiś czas.
Robertooo87 
   

Zaglądajacy


Wiek: 37
Dołączył: Śro Gru 13, 2017 13:37
Posty: 16
Skąd: Opole

PostWysłany: Czw Lut 01, 2018 11:42    Temat postu: Re: Co robic w wolnym czasie?

A ja w końcu tej zimy zacząłem chodzić na siłownie. Takie jesienne, zimowe dni to dobra okazja do tego, żeby w końcu zając się tego typu sprawami.
Lara86 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Lis 07, 2017 16:37
Posty: 20
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 18:09    Temat postu: Re: Co robic w wolnym czasie?

Ja zaczęłam biegać. Wydawało mi się, że zima to nie jest najlepszy czas, bo zimno, wieje i pada. Kiedy faktycznie pogodna jest bardzo zła to idę na siłownię. Ale przy obecnej zimie i temperaturach na plusie wcale nie biega się tak źleSmile
_________________
Najlepsze materiały florystyczne w Internecie
neptunka88 
   

Forumowicz


Wiek: 51
Dołączył: Czw Lip 10, 2014 15:29
Posty: 116
Skąd: Gdańsk/W-wa

PostWysłany: Śro Lut 14, 2018 11:52    Temat postu: Re: Co robic w wolnym czasie?

Warto podróżować i rozwijać swoje pasje Smile
MrEdyta 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Gru 13, 2016 13:38
Posty: 32
Skąd: Wrocław-Rynek

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 8:21    Temat postu: Re: Co robic w wolnym czasie?

Ja jak mam tylko trochę więcej wolnego czasu to od razu planuje wyprawę w góry. Górskie wędrówki to najlepsza forma wypoczynku i spędzania wolnego czasu, przynajmniej dla mnie. Są z tego przynajmniej dwa plusy praca nad sylwetką i obcowanie z naturą, dokładnie tak jak w tym artykule http://www.kobiety.pl/fit/czlowiek-lgnacy-do-natury-za-co-kochamy-gory
Zachęcam do takiego spędzania czasu, zwłaszcza że mamy stosunkowo blisko góry.
AdrianAdi87 
   

Zaglądajacy


Wiek: 37
Dołączył: Pią Kwi 20, 2018 8:35
Posty: 12
Skąd: Żagań

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 8:54    Temat postu: Re: Co robic w wolnym czasie?

teraz pogoda piękna na rożne wyprawy rowerowe czy piesze wycieczki po górach.
A jakie miejsca polecacie na Dolnym śląsku tak żeby zaliczyć jakiś ciekawy szlak i zamek?
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Wrocław

  

osiedla Wrocławia:

  Andaluzja Angel Wings Apartamenty Czysta Apartamenty North Apartamenty Piaskowa Apartamenty przy Mińskiej Apartamenty Rakowiecka Aparthotel Invite Atrium Geo Braterska Brzeska 5 Brzozowe Zacisze Bursztynowa Bursztynowe Butterfly Centauris Centrum Maślic Małych Centrum Partynice Centrum Południowe Corte Verona Cybulskiego 20 Czajkowskiego Cztery Pory Roku Giardini Verona Grójecka 10 Hauke-Bosaka Hubertus Huby Impressio Innova Inwestycja w Leśnicy Jana III Sobieskiego Jesionowy Zakątek Justin Center Kępa Leśnicka Kępa Staromiejska Kiełczów (Milart) Korona Kościuszki - Prądzyńskiego Kręta 10 Krzycka 92 Kukuczki (Milart) Kurkowa 14 Lawendowe Legnicka 17 Literackie Lofty Platinum Lokum di Trevi Lokum Mosiężna Maestro Malownicze Małe Wilczyce Mozaika Mój Grabiszynek Muchobór Wielki-Portero Na Księżu Małym Na Życzliwej Nowy Horyzont Oaza Odra House Odra Tower Ogrody Grabiszyńskie Ogrody Halera Ogrody Reja Olimpia Port Ołtaszyn Park Opolska Orion Osiedle Mieszczańskie Osiedle Odkrywców Park Avenue Parkowa Ostoja Parkowe Parkowe (Budnest) Partynice Pastelowy Gaj Piastowskie Planty Zawidawie Pod Dębami Pod Platanami Pod Przyjaznym Adresem Potokowa Pretficza 40 Promenady Wrocławskie Przy Słowiańskim Wzgórzu Przyjaźni Racławicka Park Rezydencja Borek Rezydencja Dąbie Rezydencja Staromiejska Rodzinna Enklawa Różana Dolina Rumiankowe Sky Tower Słoneczne Sady Słoneczny Zakątek Sol De Levante Stabłowice II Stabłowicka 77 Sułowska Supińskiego 6, 6a Szybka ŚRÓDMIEŚCIE odnowa Tarnogaj Tęczowe Tęczowy Raj - Apart House Trinity Residence Verity Rivage Verity Rosa Verity UpTown Villa Blanca Villa Vratislavia Ville Murano Vratislavia Residence Wilanowskie Willa Gardenia Wille przy Potokowej Wojszyce Klasztorna Zacisze Krzemienieckie Zakątek na Wietrznej Zegarmistrzowska Zielona Etiuda Zielona Pergola Zielona Przystań Zielona Wyspa Zielone Stabłowice Zielone Wzgórze Zielony Szelest Zielony Zakątek Zielony Zakątek Murapol Zimowe Ogrody Złociste Jarzębiny II Złota Podkowa Zwycięska Zwycięska 14c

dzielnice Wrocławia:

  Fabryczna Krzyki Psie Pole Stabłowice Stare Miasto Śródmieście

W REGIONIE:
Jelenia Góra Legnica Wałbrzych Wrocław

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama