portal osiedli, dzielnic i miast

Wrocław - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » budowa firmy
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

budowa firmy

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
kaska999 
   

VIP


Dołączył: Pon Lis 09, 2015 19:53
Posty: 769
Skąd: Wawa

PostWysłany: Wto Maj 09, 2017 0:29    Temat postu: budowa firmy

Zastanawiam sie nad rozbudową firmy. Szukam też do tego odpowiedniej firmy. Wstępnie udało mi się znaleźć tą http://www.zarzycki-konstrukcje.pl/oferta ktoś z was korzysta z ich pomocy ?
kaska999 
   

VIP


Dołączył: Pon Lis 09, 2015 19:53
Posty: 769
Skąd: Wawa

PostWysłany: Pią Cze 02, 2017 17:14    Temat postu: Re: budowa firmy

Zastanawiam sie nad rozbudową firmy. Szukam też do tego odpowiedniej firmy. Wstępnie udało mi się znaleźć ta oferte http://www.zarzycki-konstrukcje.pl/oferta ktoś z was korzysta z ich pomocy ?
evinor 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Pią Lip 17, 2015 21:18
Posty: 368
Skąd: Polski

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 21:15    Temat postu: Re: budowa firmy

Warto też zastanowić się nad pracami remontowymi w biurze jak to ogarnąć. Praktycznym rozwiązaniem jest oczywiście fit out biura. Takimi realizacjami zajmuje się między innymi Total Sec . Firma jest z Warszawy, ale działa na terenie całej Polski, więc warto sobie sprawdzić ich ofertę.
koszykarzWWA 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Wrz 30, 2016 17:42
Posty: 151
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 25, 2019 22:52    Temat postu: Re: budowa firmy

Już na samym początku prowadzenia biznesu warto zastanowić się nad narzędziami, które mają za zadani usprawnić działanie danego biznesu oraz codzienną pracę w nim. Jednym z takich narzędzi niewątpliwie będzie oprogramowanie. Już od jakiegoś czasu wiele branż inwestuje w takie rozwiązanie. Można się z nim spotkać nawet w przychodni lekarskiej, gdzie popularność zyskuje Medchart. Na stronie https://medchart.pl/ znajdziesz wiele ważnych i przydatnych informacji na jego temat.
beeenek 
   

Forumowicz


Wiek: 36
Dołączył: Wto Kwi 19, 2016 19:55
Posty: 179
Skąd: Wrocław-Psie Pole

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 13:34    Temat postu: Re: budowa firmy

Budując firmę koniecznie pamiętaj o reklamie. W obecnych czasach nie może jej zabraknąć jeśli chcesz istnieć na rynku. Jak dla mnie najważniejsza jest ta internetowa. Tą drogą można dotrzeć do jak największej ilości odbiorców, a tym samym potencjalnych klientów. Reklama jest wizytówką naszej firny więc musi zostać wykonana profesjonalnie. Jeśli nie nie ma się na ten temat wystarczającej wiedzy najlepiej oddać takie zadanie fachowcom w tej branży. Ja zdecydowałem się na skorzystanie z usług https://piotrpolok.pl/ i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Widzę efekty a to dla mnie najważniejsze.
daria11 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Mar 20, 2015 15:06
Posty: 30
Skąd: targówek

PostWysłany: Wto Paź 08, 2019 14:23    Temat postu: Re: budowa firmy

musisz miec cegły
_________________
Wymiana Szybki iPhone
poshava 
   

Zaglądajacy


Wiek: 96
Dołączył: Pią Paź 11, 2019 18:40
Posty: 14
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 18:42    Temat postu: Re: budowa firmy

siemka Smile witam serdecznie
Logotoro 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Lip 25, 2019 18:02
Posty: 79
Skąd: Zaspa

PostWysłany: Sob Lis 16, 2019 17:17    Temat postu: Re: budowa firmy

Z pewnością przy takich inwestycjach mogą Ci się przydać różnego rodzaju podnośniki. Dzięki temu można rozwiązać bardzo wiele trudnych problemów, które przy takich projektach z pewnością się pojawią. Chodzi mi o coś takiego w tym stylu - https://www.riwal.com/poland/pl-pl/wynajem/flota/podesty-nozycowe-elektryczne. Dobrą opcją jest własnie wyjem takiego podestu tylko na czas całej inwestycji.
pukla123 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Kwi 11, 2019 19:31
Posty: 282
Skąd: KrK

PostWysłany: Czw Sty 09, 2020 22:29    Temat postu: Re: budowa firmy

pewnie w firmie przyda ci się jakiś porżadny system typu sapppk . A tak w ogole to polecam uslugi finansowo -ksiegowe jako outsourcing. Firma EY to niekwestionowany lider w tej branzy
artlub 
   

Forumowicz


Wiek: 33
Dołączył: Pon Cze 10, 2019 12:16
Posty: 191
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2020 13:11    Temat postu: Re: budowa firmy

Kiedy stawiałem swój magazyn to bardzo dużo uwagi przyłożyłem do doboru odpowiedniego wyposażenia. Takie urządzenia jak szorowarka bardzo przydała się podczas sprzątania magazynu i nie wyobrażam sobie, żeby magazyn funkcjonował sprawnie
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Wrocław

  

osiedla Wrocławia:

  Andaluzja Angel Wings Apartamenty Czysta Apartamenty North Apartamenty Piaskowa Apartamenty przy Mińskiej Apartamenty Rakowiecka Aparthotel Invite Atrium Geo Braterska Brzeska 5 Brzozowe Zacisze Bursztynowa Bursztynowe Butterfly Centauris Centrum Maślic Małych Centrum Partynice Centrum Południowe Corte Verona Cybulskiego 20 Czajkowskiego Cztery Pory Roku Giardini Verona Grójecka 10 Hauke-Bosaka Hubertus Huby Impressio Innova Inwestycja w Leśnicy Jana III Sobieskiego Jesionowy Zakątek Justin Center Kępa Leśnicka Kępa Staromiejska Kiełczów (Milart) Korona Kościuszki - Prądzyńskiego Kręta 10 Krzycka 92 Kukuczki (Milart) Kurkowa 14 Lawendowe Legnicka 17 Literackie Lofty Platinum Lokum di Trevi Lokum Mosiężna Maestro Malownicze Małe Wilczyce Mozaika Mój Grabiszynek Muchobór Wielki-Portero Na Księżu Małym Na Życzliwej Nowy Horyzont Oaza Odra House Odra Tower Ogrody Grabiszyńskie Ogrody Halera Ogrody Reja Olimpia Port Ołtaszyn Park Opolska Orion Osiedle Mieszczańskie Osiedle Odkrywców Park Avenue Parkowa Ostoja Parkowe Parkowe (Budnest) Partynice Pastelowy Gaj Piastowskie Planty Zawidawie Pod Dębami Pod Platanami Pod Przyjaznym Adresem Potokowa Pretficza 40 Promenady Wrocławskie Przy Słowiańskim Wzgórzu Przyjaźni Racławicka Park Rezydencja Borek Rezydencja Dąbie Rezydencja Staromiejska Rodzinna Enklawa Różana Dolina Rumiankowe Sky Tower Słoneczne Sady Słoneczny Zakątek Sol De Levante Stabłowice II Stabłowicka 77 Sułowska Supińskiego 6, 6a Szybka ŚRÓDMIEŚCIE odnowa Tarnogaj Tęczowe Tęczowy Raj - Apart House Trinity Residence Verity Rivage Verity Rosa Verity UpTown Villa Blanca Villa Vratislavia Ville Murano Vratislavia Residence Wilanowskie Willa Gardenia Wille przy Potokowej Wojszyce Klasztorna Zacisze Krzemienieckie Zakątek na Wietrznej Zegarmistrzowska Zielona Etiuda Zielona Pergola Zielona Przystań Zielona Wyspa Zielone Stabłowice Zielone Wzgórze Zielony Szelest Zielony Zakątek Zielony Zakątek Murapol Zimowe Ogrody Złociste Jarzębiny II Złota Podkowa Zwycięska Zwycięska 14c

dzielnice Wrocławia:

  Fabryczna Krzyki Psie Pole Stabłowice Stare Miasto Śródmieście

W REGIONIE:
Jelenia Góra Legnica Wałbrzych Wrocław

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama